+420 606 723 723 Navigace

O projektu

O projektu Bytový dům Rezidence Fialka

Novostavba bytového domu s názvem Rezidence Fialka je aktuálně nejnovějším projektem developerské společnosti AKRO estate s.r.o. náležející do holdingu řízeného mateřskou společností Akro Real, a.s.

Objekt se nachází v ulici Schwarzové 1421/2,  Praha 6 – Řepy a je vyprojektován tak, aby co nejlépe konstrukčně zapadl do stávající urbanistické struktury řadových rodinných domů. Kvůli velkému měřítku této zástavby je nově navržený dům řešen jako jednoduchá hmota, orientovaná obytnými místnostmi severním a jižním směrem tak, aby nesměřovaly ke koncovým rodinným domům navazující řadové zástavby. Bytový dům s předsazenými balkony je částečně zapuštěný do terénu.

Vzhledem k částečné pohledové expozici střechy je navržena zelená střecha, která bude zároveň zajišťovat zvýšenou retenci dešťových vod. Regulaci slunečního svitu budou na balkonech zajišťovat stínicí panely, jejichž konstrukce se odkazuje na dělicí prvky okolní řadové rodinné zástavby z horizontálně členěných dřevěných profilů.

Opticky je objekt členěn do tří částí – podnož v úrovni 1.PP, hlavní objem v úrovni 1.NP a 2.NP a ustupující (ukončující) podlaží 3.NP. Každá z uvedených částí bude odlišena jak materiálově (omítky různé struktury), tak barevně (kombinace světlé a tmavé šedé barvy). Střední část bude dále členěna předsazenou železobetonovou konstrukcí balkonů (na jižní, západní a severní fasádě) s dřevěnými stínicími panely a ocelovým zábradlím. Objekt je ukončen plochou střechou, v úrovni 3.NP tvoří střecha pochozí terasu.

V bytovém domě je navrženo celkem 10 bytů, z toho 8 bytů 3+kk do 100 m2 celkové plochy a 2 byty 2+1. V podzemním podlaží, přístupném z terénu na jižní straně objektu, jsou situovány společné prostory bytového domu se sklepy a hromadné garáže pro celkem 10 automobilů. Na pozemku je dále navrženo 1 nekryté venkovní parkovací stání.

Velkou výhodou pro vlastníky bytů v tomto objektu budou výrazně nižší provozní náklady než ve větších bytových domech.

Termíny výstavby:

Zahájení stavby: 8/2019

Kolaudace: 7/2020

Termín nastěhování: 10/2020

Lokalita Klidná lokalita obklopená lesoparkem

Novostavba se nachází nedaleko dvou parků. Parku Fialka, který nabízí řadu příležitostí pro sportovní vyžití. Uprostřed parku je vybudováno dětské hřiště, kterému dominuje dřevěný hrad se skluzavkou, domeček na pružinách, houpačka a další prvky pro děti.

Dále Aktivního lesoparku Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek široké veřejnosti. Nabízí celkem 35 herních prvků pro děti, kdy je většina vyrobena ze dřeva. Dominantou Aktivního lesoparku Řepy je rozhledna s tobogánem.  Součástí lesoparku je i nově vybudována BMX dráha.

V pěší vzdálenosti se nachází několik mateřských  včetně jedné japonské a základních škol a Menza gymnázium. Samozřejmostí je i řada obchodů (Tesco, Lidl, Norma), restaurace, bowling, fitness club a jiné. Dvacet minut jízdy vozem je vzdálené nákupní centrum Metropole Zličín, Tesco a Ikea.

Standardní vybavení Prostorné byty ve vysokém standardu

Samozřejmostí luxusního projektu jsou i velice kvalitní materiály a zařizovací prvky. Klienti si mohou v rámci ceny bytu volit ve výběru standardního vybavení z variant dřevěných podlah, keramických obkladů a dlažeb a interiérových dveří.

Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými dodavateli – Next, Proceram, Barkotex, Sapeli aj. 

Naše projekty jsou postavené na vysokých standardech, kdy si klient pohodlně vybere zařizovací prvky bez zbytečného navyšování ceny.

Standardy detailně (stáhnout)

Možnosti Financování

Financování probíhá standardně dle splátkového kalendáře na základě rezervační smlouvy, následně smlouvy o budoucí kupní smlouvě a finálně kupní smlouvy.

Rezervační smlouva je spojena s rezervačním poplatkem 200.000 Kč splatného do 7 pracovních dnů od podpisu. Smlouva o budoucí kupní smlouvě je spojena s poplatkem 30% z kupní ceny, kdy bude odečten rezervační poplatek. Kupní smlouva je spojena s doplatkem, tedy 70% kupní ceny.

Většinou ale sestavujeme splátkový kalendář na základě individuálních potřeb každého klienta.

Podrobné informace


Vybavení

Bezpečnostní dveře Next

Certifikace dveří do 3. nebo
4. bezpečnostní třídy

Next

Dveře a zárubně Sapeli

Největším a nejstarším
výrobcem dveří a zárubní v ČR.

Sapeli

Podlahové krytiny Barkotex

Koberce, vinylové podlahy,
tapety a další krytiny.

Barkotex

Obklady, dlažba a sanita ProCeram

Prodejce obkladů, dlažeb
a koupelnového vybavení.

ProCeram

Dveře a zárubně Sapeli

Největším a nejstarším
výrobcem dveří a zárubní v ČR.

Sapeli

Podlahové krytiny Barkotex

Koberce, vinylové podlahy,
tapety a další krytiny.

Barkotex

Obklady, dlažba a sanita ProCeram

Prodejce obkladů, dlažeb
a koupelnového vybavení.

ProCeram


+420 606 723 723 info@akroreal.cz

Projekt je realizován českou
developerskou společností Akro Real, a.s.

U Roháčových kasáren 1555/10
100 00 Praha 10 – Vršovice

Nahoru